Other lots in this auction
-
#772
Drie Afrikaanse speren, een boog met pijlenkoker en een doosje met pijlpunten.
Trois lances africaines, un arc et un étui à flèches et une boîte à points de flèches.No longer availableDim. L. 210 cmEstimate: € 60/80 -
#453
Een lot Chinese en Japanse voorwerpen, bestaande uit een schaaltje, een vingerhoed en twee potjes van cloisonné op messing, een verzilverd reliekhoudertje met een voorstelling van Boeddha, een kalebasvormig porseleinen flesje met dekseltje in de vorm van een paardenhoofd, twee spekstenen stempels in doosje en twee monturen van een dolk, waarbij één met een draak en één met een rat.
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60/80 -
#153
Een gedreven zilveren doos met barokke versiering. Op het deksel een scène naar David Teniers in reliëf. Hollandse keuren, tweede gehalte. Makersmerk EMB. Letsels aan twee pootjes.
Boîte en argent repoussé à décor baroque. Sur le couvercle une scène d’après David Teniers en relief. Poinçons hollandais, deuxième titre. Orfèvre EMB. Dégâts à deux petits pieds.No longer availableDim. ± 265 g - 15,5 x 7 cmEstimate: € 280/320 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#152
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 150/180 -
#439
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40/50 -
#134
Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
Un bail de fermage sur parchemin. Angleterre, 1769.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 50/60 -
#356
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#680
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#863
Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#609
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150/180 -
#625
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100