Other lots by Van den Heuvel
Other lots in this auction
-
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine en couleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#680
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500/1700 -
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50 -
#14Kurt Peiser
“Gamins de pêche”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Gamins de pêche”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 50/100 -
#113
Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
Une maquette navale d’une frégate du XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944
“Vissers op het strand”. Facsimile.
”Pêcheurs sur la plage”. Facsimile.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 50/55 -
#240
Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 400/500 -
#736Hamadan
Oud handgeknoopt wollen karpet. Geometrisch medaillonmotief. Perzisch werk.
Carpette en laine nouée main. Motif d’un médaillon géométrique. Travail persan.No longer availableDim. 206 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80/100