Similar lots by type
-
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens. -
#79Alfred PieterceliePeriod: 1879 - 1955‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.
'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#162Francois Dumont“De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.
"The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned. -
#289‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#39‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.
'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned. -
#274Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#264Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed. -
#262Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
Other lots in this auction
-
#8Algora‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407. -
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#19Julien SeverinStudie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin. -
#109Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.
An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame. -
#150Longines EFC°Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.
An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered. -
#378Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.
A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,23 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant cut diamonds weighing a total of 0.23 ct. -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked. -
#358Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom. -
#350Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,86 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.86 ct.

