‘Stilleven met bloemenhoed’, olieverf op paneel. Getekend F. Smeers.

'Still life with flower hat', oil on panel. Signed F. Smeers.
Dim. 45/38 cm
SKU: 2701260042.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Place a bid ›
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Place a bid ›
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #39

    ‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.

    'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 46/36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #422

    ‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

    'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 33/23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    ‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

    'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
    Place a bid ›
    Dim. 20/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Place a bid ›
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #8
    Algora

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75
    Carr's of Sheffield Ltd

    Een wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.

    A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #19
    Julien Severin

    Studie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.

    Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin.
    Place a bid ›
    Dim. 17/12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.

    An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150
    Longines EFC°

    Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.

    An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered.
    Place a bid ›
    Dim. K:51,04g H:Br:28,40g
    Estimate: € 4600 / 5000
  • #378

    Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.

    A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Boch Frères

    Een paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.

    A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif.
    Place a bid ›
    Dim. h
    Estimate: € 60 / 100
  • #146

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #390

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,23 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant cut diamonds weighing a total of 0.23 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,74 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #358

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,86 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.86 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 8,15 g
    Estimate: € 1600 / 800

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.