#309Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#678
#411
Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80/100 -
#671
#498
Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)No longer availableDim. 74 x 221 x 114 cmEstimate: € 300/400 -
#779René Mels
#150
#312Frans De Vader
#219Floris Jespers
“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
#742Jef Vaes
#568
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130/150