#220
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#335Georgina von Etzdorf
Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.
#342
“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#387
“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#330
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een diamant van ± 0,92 ct.
Bague en or rose et blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,92 ctNo longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#353
Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#47
Drie hanglampen en een kandelaar art deco.
#750Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 100 / 150