Other lots in this auction
-
#504“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#625Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100 -
#215Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#807Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.
Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. 85 x 32 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#545Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#173“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50 / 80 -
#147Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. 59 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200

