#426Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#820MärklinVijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28 / 30 -
#451Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60