Other lots in this auction
-
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 170 / 220 -
#769Een antieke gietijzeren boekenpers.
Une presse à livres antique en fer forgé.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25 / 35 -
#532Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#434Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Un lot de matériel publicitaire en relation avec des bandes dessinées, comprenant des figurines de Tintin en métal, des billes, du savon, porte-lettres, stickers, etc…No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#572“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Permeke’. Kleine beschadiging in het doek
”Marine”. Huile sur toile. Signée: Permeke. Petit dégâts.No longer availableDim. 29 X 41 cmEstimate: € 300 / 500

