#287Een olielamp van kobaltblauw porselein met bloemendecor en met koperen monturen. Met lampenglas. Op elektriciteit.
An oil lamp of cobalt blue porcelain with floral decoration and copper mounts. With lamp glass. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600
#625Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#74“Riviergezichten”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River views". A pair of paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.No longer availableDim. 130 x 74.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Lode MarimanDrie schilderijen, olieverf op schilderspaneel, allen gesigneerd Lode Mariman. Twee winterzichten en een zicht op een poorthuis.
Three paintings, oil on panel, all signed by Lode Mariman. Two winter scenes and a view of a gatehouse.No longer availableDim. 28 x 33 cm (kader)Estimate: € 80 / 120 -
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#642Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 60 / 80