#641
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80/120 -
#640
Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
#182Salvador Dali
#342
Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
#84Armand Apol
‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
#632
Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#524
Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#241Amphora, Czechoslovakia
Een art-deco Amphora aardewerken vaas met geëmailleerd floraal decor en met een uil versierd, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora earthenware vase with enamel floral decoration and a decoration of 1 owl, marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø15 cmEstimate: € 120/180 -
#6
Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
#135
#372Staf Daems
‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30/50 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000/3500