Similar lots by type
-
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#119Jules Bovée
“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50/75 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958
“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#497Stanisic
“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160/180 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#482Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#491
Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80/120 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75/100 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#424
“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#492
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/75 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#39Albert Vereecken
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#231Rosenthal
6 champagnefluiten “calce”, een zeer goede staat
6 flûtes à champagne calce, très bon état.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 80/120 -
#378
Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.
Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#218
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50/75 -
#60
Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.
Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.No longer availableDim. 22,60 gEstimate: € 600/700 -
#239Jos Martin
“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
“La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 50/70 -
#15
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#207
Een grote porseleinen siervaas met messingen monturen, versierd met een meerkleurig en met de hand opgehoogd decor in een cartouche op kobaltblauwe fond en omgeven met vergulde motieven. In de geest van het Sèvresporselein.
Grand vase décoratif en porcelaine à montures de laiton, orné d'un décor multicolore soulevé à la main dans un cartouche sur fond bleu cobalt et entouré de motifs dorés. Dans l'esprit de la porcelaine de Sèvre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 75/100 -
#184
Een zwartgelakte houten spiegel, versierd met gedreven messingen beslag in de vorm van bloemen. Tijdperk barok, lichte schade aan het beslag en een lijstje van het kader.
Un miroir en bois laqué noir, décoré de garnitures en laiton martelé en forme de fleurs. Epoque baroque, légers dommages aux garnitures et à un cadre du cadre.No longer availableDim. 55 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#43
Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.
Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.No longer availableDim. 16x20cm - 20x30cmEstimate: € 50/80 -
#265
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120