Similar lots by type
-
#622Joe Van RossemPeriod: °1940
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#645Poltromec, Milan
Design lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Lounge chair design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 300/500 -
#502
“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
“Représentation de mâts de voiliers”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 27 x 76 cmEstimate: € 80/120 -
#514
“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 160/200 -
#582
“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#662Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#559
“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150/200 -
#512
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#584Arend Wolf
“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
”Chevaux”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 101cmEstimate: € 200/300 -
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#562
“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120/140 -
#552
“Figuren”. Houtskool op papier.
”Figures”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#409
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120/200 -
#646Poltromec, Milan
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#509
“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#544
“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
”Couple chique”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#564
“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Danseurs”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200/250 -
#102Geo BernierPeriod: 1862 - 1918
“Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 120/160 -
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#579
“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Paris”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 100/120 -
#414Alice RymowicPeriod: °1907
“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#601
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 2000/3000 -
#775
Vier verschillende schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors. Allen gemerkt onderaan. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Quatre petits plats différents en porcelaine de Chine, décors polychromes. Marque sous la base. XIXème siècle. quelques éclats.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 40/50 -
#507
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#362Bernard Charroy
“Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70/100 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850/1000 -
#427
Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.
Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#525
Een paar witmetalen Ruyi’s.
Une paire de Ruyis en métal blanc.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#875
Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.
Deux vases en cristal taillé, un avec une couche en vert et pied haut en rose. Le deuxième à marque.No longer availableDim. h: 14 - 23 cmEstimate: € 40/50 -
#853
Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.
Un lot de cinq assiettes de décoration, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bords dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#29Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#421
Een documentatieboek: ”Boom. van de oudheid tot het jaar 2000.” Uitgave 1999.
Un livre de documentation: “Boom. Van de oudheid tot het jaar 2000”. Ed. 1999.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#257
Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.
Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.No longer availableEstimate: € 120/140