Other lots in this auction
-
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#140
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een geweer bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 18 kt en forme de pistolet sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 400 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#74
Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 360 / 380 -
#166
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.No longer availableDim. 102 x 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142
“Panoramisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw.
« Paysage fluvial panoramique ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
#99
“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 250 / 300 -
#677
“Twee vogels in een struik”. Groepje van jadeïet met houten sokkeltje. Chinees werk.
"Deux oiseaux dans un buisson". Groupe de jadéite avec socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#433Goebel, Germany
“Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.
"Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#57
Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Une grande soupière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore et aux anses en forme de têtes de cochons. Une anse endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 22 x 31 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 120 / 200