Similar lots by type
-
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?
“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien et terrier de lapin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320 / 360 -
#104Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954
“Branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304J. Henrich
“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850 / 850 -
#109de Langhe
Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.
Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.No longer availableDim. 93 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#114Jaak Schaepherders
“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289L. Van Lint
“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine en couleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#729Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260 / 300 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951
“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#280
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 750 / 850 -
#478
“Masterhands”. Boek over Afrikaanse beeldhouwers. Ed. BBL Cultuurcentrum.
”Masterhands”. Un livre en relation avec des sculpteurs africains. Ed. BBL Centre Culturel.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#430
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#361
Een oude Russische bajonet voor een Mosin-Nagant. Gemerkt CA3069.
Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.No longer availableDim. L: 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#67
Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
Un lot de livres en français, XIXème siècle:- “Bruxelles à travers les âges”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 2 volumes, 1882. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Bruxelles 1844. 4 volumes. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Paris, +- 1840. 6 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150