Other lots in this auction
-
#103
Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.
Une pendule murale frisonne de type “staartklok” en noyer. Exemplaire récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#22
Een portret naar Rembrandt (7,5 x 7,5 cm)en een zicht op Brugge door Albert Goethals (18 x 20,5 cm). Twee prenten.
Deux images: un portrait d’après Rembrandt ( 7,5 x 7,5 cm) et une vue sur Bruges par Albert Goethals (18 x 20,5 cm).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#312Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981
“Woonwagens in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roulottes dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#658
Twee Afrikaanse figuurtjes van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Deux figures africaines en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 26 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532
Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240 -
#594Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#417
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#589
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300 / 500 -
#712
Een lot van vier glazen presse-papiers op voet met meerkleurige inclusies.
Un lot de quatre presse papiers en verre sur socle aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#528
Een grote kom van Chinees porselein met een famille-noire decor van pioenen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor famille-noire et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met roze kleursteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une pierre de couleur rose.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 100 / 150