Similar lots by type
-
#124
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#571
Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
Composition abstraite au crayon vert sur papier. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 250/350 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300/500 -
#164
“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#42Madou
“Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.
Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 75/90 -
#598
Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#72Alfred Napoléon DelaunoisPeriod: 1875 - 1941
“Nonnen” & “Misdienaars”. Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd en gemonogrammeerd.
Sœurs & Acolytes. Deux études au crayon sur papier. Signées et monogrammées.No longer availableDim. 29 x 22 & 17,5 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#527
“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50/80 -
#529
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#279Van Mulders
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40/55 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/300 -
#561
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
“Groosknupchen”. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30/35 -
#622Van Maldeghem
“Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.
“Paysage romantique”. Huile sur panneau. Signée en bas à droite. XIXème siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#49
“Straatdanser”. Ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening: Willy Sluiter. (1873 - 1949)
“Danseur de rue”. Etude colorisée sur papier. Porte une signature : Willy Sluiter. (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#284Victoria Naï(?)
“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#547
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#162Raf Temmerman
“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze en een beige parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle grise et beige.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 250/350 -
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Une fable persane, Gouache sur soie.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#292
Een lot van zeven kammen/ haarspelden van been/ schildpad/ kunststof, een aantal antieke haarspelden, waarvan drie met natuurparels, een scheermes en een avondtasje.
Un lot de sept peignes/épingles à cheveux en os/écaille de tortue/plastique, un certain nombre d'épingles à cheveux anciennes, dont trois avec des perles naturelles, un rasoir et un sac de soirée.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#512Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Réflets sur l’étang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1975 en met dédicace.
Réflets sur l'étang. Huile sur panneau. Signé. Daté 1975 au dos et avec dédicace.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 300/400 -
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#243Muller Frères, Lunéville
Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120/140 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een grote fractie pyriet.
Une grande fraction de pyrite.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#5
Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.
Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.No longer availableDim. 7,27 gEstimate: € 150/200 -
#403Val St. Lambert
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#126
Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180/200