Similar lots by type
-
#55Etienne Le Compte
“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 80 x 110 cmEstimate: € 200/240 -
#68P. Vercrocke
“Boegbeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figure de proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#3
“Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.
“Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 66 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#1
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#67R. Sperber
“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Sigée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 59 x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#56Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260
Other lots in this auction
-
#109
“Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.
“Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 30/50 -
#47
Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.
Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25 -
#145
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#143Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#126Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#30
Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#166
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 180/240 -
#61
Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/100 -
#177
“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#135
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55/75 -
#120
Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.
Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50