#522Harry BuyckPeriod: 1928-2017
“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Man with Hat." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 120 x 60cmEstimate: € 150 / 200 -
#349
#542
Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#11
Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#121Val
Een vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#541George Georgiadis
#214Eugeen Von Blaas
“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
"Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#48
Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#325
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#408
Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#108
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#126
A dark oak linen cabinet. Two doors with beautiful carving. Late 19th century. Small damage at the back of the crown.No longer availableDim. 205 x 146 x 58cmEstimate: € 150 / 200