#542
Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#415
#317
Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
#417
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#19
Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#440Omega Genève Swiss Made
#223Val Saint-Lambert
#173Val Saint-Lambert
Een vaas “Xavier” van geslepen kristal, in de massa auberginerood gekleurd. Niet gemerkt. Model van Hubert Fouargé. Kleine randschilfers onderaan en bovenaan.
#66
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604
Een zuil van zwart geaderd marmer.
#252
“Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.
#558
Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.No longer availableDim. 75 x 73 x 75 cmEstimate: € 250 / 350