Similar lots by type
-
#620“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#445“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#756Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#830Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 45 -
#646Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#562“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#615“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#839Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#625“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#574“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#825Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#606Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#826Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#831Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#348Een vaasvormige lampenvoet van albast.
Pied de lampe en forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#534Salvador Dali“Neptune”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Neptune”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220 / 250 -
#688Een merkwaardig koperen inktstel met twee beweegbare kandelaars, een kristallen inktpot en versierd met een engeltje op een hekje. We voegen er een kaarsenschaartje en een brievenopener aan toe.
Remarquable encrier en cuivre comprenant deux candélabres, un encrier en cristal surmonté d’un angelot sur une grille. Nous ajoutons une mouchette et un coupe papier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50 -
#81Een lot beeldjes, bestaande uit een bronzen jongensbuste op albast, een zittende dame van verguld brons en celluloid op marmer, een verzilverd bronzen damesbuste en een damesbuste van zamak.
Lot de statuette comprenant un buste de garçon en bronze sur albâtre, une femme assise en bronze doré et celluloïd sur marbre, un buste de femme en bronze argenté et un buste de dame en régule.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#161Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#432Lode Verhoeven“Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.
“Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#219Jan Van Baelen“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650 / 700 -
#214“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400 / 500 -
#301Een kruisbeeld van diverse houtsoorten met sober inlegwerk in de voet en een fijn gesculpteerde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200

