Similar lots by type
-
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#704
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40/50 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#29
Een reproductie van een affiche voor de Red Star Line naar ontwerp van Cassiers.
Une reproduction d’une affiche pour la Red Star Line d’après un modèle par Cassiers.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#76
Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.No longer availableDim. 74 x 61 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#178
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
”Joueur de polo”. Un relief en bronze, style Art Déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/320 -
#31
Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.
Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#481
Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80 -
#429William de Gouve de Nunques
“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#144Mareuse
“Bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Panier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#414
“Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.
”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#361
Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30/50 -
#257
Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.No longer availableDim. 114 cmEstimate: € 120/200