Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#61Furstenberg
“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#442Van Vaernewijck
“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#628Murano
Een Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75/100 -
#661
#33Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
#15
#22Joz De Swerts
“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#23Val Saint-Lambert
Een moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.
A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 60/100 -
#479Salvador Dali
“Twee vrouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat.
"Two women". Lithograph. Signed and numbered 190/250 outside the plate.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 200/220 -
#337
Een lot van vier houten schoenpasvormen.
A lot of four wooden shoe forms.No longer availableDim. L: 21-28 cmEstimate: € 49/50