Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
Henry Kokken
Period: 1860 - 1941

“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.

"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.
Dim. 24 x 32 cm
SKU: 1911240279.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #279
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.

    A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #218

    Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.

    A wooden Art Deco round dining table. Some wear present.
    No longer available
    Dim. 77,5 x Ø 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.

    A mirror with a gilded frame in a Baroque style.
    No longer available
    Dim. 144 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een vogelkooi naar oud voorbeeld.

    A birdcage in the style of an antique model.
    No longer available
    Dim. 69 x 70 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #223

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 éénzitten, hout hem gesculpteerde delen en een bloemenstof.

    A small sitting room in Louis XV style consisting of a 2-seater sofa and 2 armchairs, wooden parts carved and floral fabric.
    No longer available
    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #231

    Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.

    A floor lamp with a gilded wooden sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #393

    Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.

    A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #256

    Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.

    A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top.
    No longer available
    Dim. 56 x 54 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Adèle Koekkoek
    Period: 1838-1919

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #53
    Wolfers Fréres

    Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. l 10.5 cm 135 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Hirokage Utagawa
    Period: 1855-1865

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #73
    Wiskemann

    Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.

    A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    Flup Marinus
    Period: 1985*

    “Lockdown Day 9”. Een zeefdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 015/100.

    "Lockdown Day 9". A screen print on paper, signed and numbered 015/100 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 41 x 24,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #49
    René Van Eyndhoven
    Period: 1934-2019

    “Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.

    "Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363
    M. Vierstraete

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.

    "Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.
    No longer available
    Dim. 121 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199
    Rafael Gorsen
    Period: 1942-2020

    “De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.

    "The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 180 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.

    A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 238 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #371

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48

    Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.

    A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #305

    Een lot van 8 mahoniehouten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding.

    A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.
    No longer available
    Dim. 89 x 46 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More