#171“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
#152Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150 -
#229“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur une ville méditerranéenne”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 46,5 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#400Micheline Minne“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school, jaren twintig.
”Les Entrepôts d’Anvers”. Fusain sur papier. Ecole belge, années ‘20.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Een verguld bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#610Een notenhouten staande klok.
Un socle en bronze à trois pieds, décoré de têtes d'éléphant et avec une tablette ronde en bois.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 36 cmEstimate: € 200 / 260