Other lots in this auction
-
#106
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#454Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972
“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 37 x 17 cmEstimate: € 120/140 -
#600
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#133Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#518
Vier schotels van Chinees porselein, drie blauw en witte en een met een famille rose decor.
Quatre plats en porcelaine de Chine, trois bleu et blanc et un décor famille rose.No longer availableDim. Ø 45/ 40/ 33 en 18 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een bronzen nijlpaard.
Un hippopotame en bronze.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 300/320 -
#540
1 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.
1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.No longer availableDim. 33,95 gEstimate: € 1400/1600 -
#145
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en yellow berille met een gezamenlijk gewicht van +- 25,47 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et d'une bérille jaune d'un poids combiné de + - 25,47 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 2900/3000 -
#389
Een wijze van gesculpteerd jade.
Un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#428Period: °1957
“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30/40 -
#349Nicolas GuerardPeriod: 1680 - 1738
“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#468
Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100