#112
Een damesportret in houtskool en kleurkrijt. Gesigneerd. Begin XXste eeuw.
Portrait de femme au fusain et craie colorée. Signé. Début XXème siècle.No longer availableDim. 58 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#186
Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500/600 -
#540
Een paar cakestands met ronde glazen bladen in drie niveaus.
#765
Een vierkante metalen designlamp, opgebouwd uit negen vierkante frames.
#802
Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#647
Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#348
Une suite de six appliques en bois sculpté de style Louis XV avec un point lumineux chacune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#377
Een lot van zes beeldjes van meerkleurig biscuit in de vorm van personages in XVIIIe eeuwse klederdracht. Zonder merken.
Lot de six figurines en biscuit multicolore en forme de personnages en costumes du XVIIIème siècle. Sans marques.No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 60/80 -
Een paar kindjes van zandsteen.
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
#279Schultz (?)
Een reeks van drie houtskooltekeningen met zichten op en rond de Schelde nabij Antwerpen. Allen gesigneerd.
Une série de trois dessins au fusain avec des vues sur et autour de l'Escaut près d'Anvers. Tous signés.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.