Similar lots by type
-
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400 / 800 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284B. Bosschaert“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75 / 100 -
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Joz. De Swerts“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#192A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#424“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#453Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45 / 60 -
#458Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
Sculpture abstraite en terre vernissée.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Een messingen godslamp versierd met engeltjes.
Une lampe de sanctuaire en laiton décorée d'anges.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#577Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#362“Expressionistische personages.” Houtsnede op papier. Draagt monogram K.S.R.
"Personnages expressionnistes". Gravure sur bois sur papier. Porte le monogramme KSRNo longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een fijne 18 K roze gouden armband.
Un fin bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 140 / 180 -
#83Guillaume Bijl“Fragment of a Roman Street”. In origineel doosje. Genummerd 664/1200.
Fragment d'une rue romaine. Dans la boîte d'origine. Numéroté 664/1200.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#42“Portret van een jongeman”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'un jeune homme". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#303Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25 / 35

