#217Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
#4Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.
#202Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#258Een 18e eeuwse Duitse tinnen kraantjeskan.
Une cruche à robinet en étain allemand du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250H. Bettens“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 70 cmEstimate: € 25 / 30 -
#209Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.