Similar lots by type
-
#99Georges Steel“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#119Dehaes“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#659Bernard Relecom“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#234Henri Rowet“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Petra Jacobs de Kleyn“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#534Reno“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232A. Vereecke“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#672J. Riemsdijk“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Gustaaf Helinck“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#792Talamon“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574A. Vandroemme“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189F. Friederichsen“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#214J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#539“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#149Albert Franciscus Embrechts“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#229Robert Cupis“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#538Drie snuffbottles van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor. De hoofdjes doen dienst als stop. In de vorm van een Guanyin, een keizer op een paard en een keizerin op een kameel. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Trois flacons en ivoire sculptée polychrome. Les têtes font office de bouchons. En forme de Guan Yin, un empereur sur un cheval et une impératrice sur un chameau. Travail chinois, début XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 180 / 240 -
#32Jozef Heymans“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#493Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#699“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een monogram: SMVH.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Porte le monogramme: SMVH.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een zittende Chinese wijze met ruyi van monochroom wit porcelein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Un sage chinois assis avec un ruyi en porcelaine blanche dans le style blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.
Un vase en porcelaine de Chine au décor de personnages en cartouche sur un fond jaune et fleurs et décoration de deux têtes de cerfs en relief. Avec un socle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#630“Oude wijze”. Een netsuke van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste helft XXe eeuw. Beschadiging.
”Vieux sage”. Un netsuke en ivoire sculptée polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 70 -
#714“Mediterraan strand”. Pastel op papier. Draagt een handtekening Jean Duffy. Lichte schade.
”Plage de la Méditerranée”. Pastel sur papier. Porte la signature: Jean Duffy. Dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Val St. LambertEen grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#576Een Engelse vitrine van gefineerd hout met twee deuren naast een centraal gebogen glas.
Une vitrine anglaise en bois de placage à deux portes à coté d’un verre courbé.No longer availableDim. 179 x 123 x 44 cmEstimate: € 120 / 200

