Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Edgard Breyne

“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 75 x 60 cm
SKU: 2706170189.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #797
    César De Cock
    Period: 1823-1904

    “Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.

    “Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.
    No longer available
    Dim. 99 x 69 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #232

    “Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #329
    Theofiel De Bock

    “Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.

    “Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199
    René De Lanoy

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 70 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #729

    “Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.

    “Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.

    “Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #204
    Albert Dillens
    Period: °1844

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

    “Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 20à / 300
  • #202
    Julien Van de Veegaete

    “Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #319
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #589
    Egide P. Rosseels

    “Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #652
    Cardy

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #564
    Hilde Hendrickx

    “De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La danseuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 120 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #312
    Henri Rottiers
    Period: 1880 - 1958

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #239
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #216
    Louis Cortois

    “Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.

    “Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.
    No longer available
    Dim. 144 x 95 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #224
    G.C. Hansen

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    “Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 92 x 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #649
    Roger Vlaminck

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219
    Alfred Duquenne
    Period: 1874 - 1950

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #572
    Antoon Heyboer

    “Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #659
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612
    A. Stepanov

    “Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.

    “Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #592
    Daniel Giermonprez
    Period: °1933

    “Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.

    “Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.
    No longer available
    Dim. 97 x 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #314
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.

    Un lot de quatre petites peintures.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #512
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #123

    Een paar siervazen op voet in Empirestijl, versierd met meerkleurige voorstellingen uit het Midden-Oosten in cartouches op vergulde fond. De handvatten in de vorm van zwanen. XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.

    Deux vases sur pied style Empire, décor polychrome en cartouche sur fond doré représentant des scènes du Moyen Orient. Les poignées sont en forme de cygnes. XIXième siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #432

    Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.

    Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #642

    Een eikenhouten vaatkast met onderaan twee paneeldeuren en in het midden twee laden.

    Un vaisselier à deux portes et à deux tiroirs vers le centre.
    No longer available
    Dim. 162 x 106 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #448
    Dinky Toys

    Een Land Rover met aanhangwagen. Onderaan gemerkt.

    Une miniature Land Rover avec remorque. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #33

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #691
    Märklin

    Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #405

    Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.

    Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #484
    D. Steenwerckx

    “Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #654
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #760
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #722
    Jean-Pol

    “Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More