Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
Robert Arens
Period: 1905-1998

“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
Dim. 42.5 x 53.5 cm
SKU: 2701260494.
Categories: Boek, Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #494
Estimate: € 100 / 160
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #73

    Lot etuis met munten en postzegels. - 1 x 50 jaar Belgische Televisie, in gefrankeerde omslag met een munt van nikkel. - 1 x “Le dernier voyage de l’Orient Express 1977”. Met 2 poszegels, gestempeld in Parijs en Istamboel (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.46 g. - 1 x “Premier traversée en vol solitaire de l’Atlantique 1977”. 1 postzegel (F.D.) en een penning 925/1000, 13.45 g. - 2 x “25-jarig koningschap van Boudewijn I”. Met drie postzegels (F.D.) en een penning Ag 925/1000, 13.45 g. - 6 m(..)

    Lot cases with coins and stamps. - 1 x 50 years of Belgian Television, in a franked envelope with a nickel coin. - 1 x "The last journey of the Orient Express 1977" with 2 stamps, stamped in Paris and Istanbul (F.D.), and a medal Ag 925/1000, 13.46 g. - 1 x "First solo flight across the Atlantic 1977". 1 stamp (F.D.) and a medal 925/1000, 13.45 g. - 2 x "25th reign of King Baudouin I" with three stamps (F.D.) and a medal Ag 925/1000, 13.45 g. - 6 coins from the Isle of Man, introduction of the d(..)
    Place a bid ›
    Estimate: € 100 / 150
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #353
    Limoges

    Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.

    A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm(zonder sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    10 diverse munten en penningen: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgissch Olympisch Comité “Montreal 1976”, Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympische Spelen München 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, “Hercules” 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UNO Jaar van de Vrouw 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.

    10 diverse coins and tokens: - 2 x 10 Hfl 1973, Juliana 1948-1973 Ag 720/1000, 25 g. - 3 x Belgian Olympic Committee "Montreal 1976", Ag 34.70 g. - 10 DEM, Olympic Games Munich 1972. Ag 625/1000, 15.5 g. - 500 BEF, 150 years of independence 1980. CuNi. - Maria-Theresia Thaler 1780, Ag 833/1000, 28 g. - 10 FRF, "Hercules" 1972. Ag 900/1000, 25 g. - UN Year of the Woman 1975. Ag 999/1000, 16.70 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 140 / 200
  • #111

    Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.

    A vintage Italian sommelier set, brass and silver, released around 1970 for the Associazione Italiana Sommelier, (marked ais), consisting of a tray, an ice bucket, a wine cooler (or spittoon), and a caviar dish. Silver marks: 925, also 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano). Includes an ice tong.
    Place a bid ›
    Dim. 51.5 x 41.5 (dienblad)
    Estimate: € 300 / 400
  • #326

    Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.

    A floor lamp with embossed brass base, damaged shade.
    Place a bid ›
    Dim. h 170 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.

    Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 200 / 260
  • #272
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75
    Carr's of Sheffield Ltd

    Een wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.

    A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #572
    C. Dratz

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C. Dratz.

    "Winter landscape", a painting, oil on panel, signed C. Dratz.
    Place a bid ›
    Dim. 23.5 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More