#125Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
#192
Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
A vintage desk lamp in gold-plated metal and brown plastic.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#41Jan StobbaertsPeriod: 1838 - 1914
"Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 152 x 163 cmEstimate: € 700/1000 -
#149Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#8
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#122Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
#121Kuhlmann & Waldmann
Een professionele tekentafel.
A professional drawing board.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#103
Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#55Mahal
Een groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200/1800 -
#174Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#141Val Saint Lambert
#59
Een messingen serveerwagen in rechthoekig design, met glazen tabletten.
A rectangular brass serving cart with glass shelves.No longer availableEstimate: € 100/120