Similar lots by type
-
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982
Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20/25 -
#371
Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.
Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 25/35 -
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60/80 -
#784Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#292
Twee miniaturen op ivoor. Een damesportret (Ø 6 cm) en een herenportret (7 x 5,5 cm ovaal). XIXde eeuw.
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#778
Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen.
Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#461
Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/50 -
#710Mahal
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80/120 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#743
Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 cm -
#491
Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
Paire de candélabres anglais en métal argenté.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 40/60