Similar lots by type
-
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#640Roskopf De Sterre
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#527
Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.
Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#123
Twee vazen van Booms glas met vergulde friezen op de buik.
Deux vases en verre de Boom aux frises dorées sur les panses.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#446
Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#228
Twee meisjes. Bronzen groep.
Deux filles. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.69 cmEstimate: € 300/400 -
#531
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/200 -
#478
Een lot glaswerk en kristal bestaande uit een Booms karafje, een kleurloos mandje, een vaas en een asbak. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres et cristaux dont un carafon de Boom, un panier incolore, un vase et un cendrier. Ce dernier à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#536
Een Hollands kabinet van eikenhout in barokke stijl, met drie laden onder twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en chêne de style baroque. Trois tiroirs en dessous de deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,40 gEstimate: € 2000/2500 -
#391
Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.
Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#324Louis Van De LeurPeriod: 1910-1988
“Mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les mimosas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 X 60 cmEstimate: € 40/60