Other lots in this auction
-
#378Paar appliques van brons en messing. XIXe eeuw.
Une paire d’appliques en bronze et laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1920“Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.
”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#405Een gefineerd bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble en bois de placage à un tiroir.No longer availableDim. 80 x 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231B. C. Zheng“Muzikante met bloemenkroon”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Musicienne à la couronne aux fleurs”. Sculpture en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.No longer availableDim. 86,63 gEstimate: € 230 / 280 -
#376Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een achthoekige cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Un cache-pot octogonal en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 550 / 600 -
#251“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature au dessus à droite.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#280Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,25 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 13.66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#174Frans RosPeriod: 1883-1968“Portret van Pierre Bruynseels, stichter van de Lierse Persbond”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Een zeldzaam portret van de hand van Ros, bekend om zijn kerkinterieurs.
”Portrait de Pierre Bruynseels, fondateur de la ligue de la Presse de Lier”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche. Un portrait rare par Ros, connu pour ses intérieurs d’églises.No longer availableDim. 89 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400

