Other lots by Verelst
-
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.
Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.No longer availableDim. 39x 31 & 33 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Gust VerelstPeriod: 1901- 1978
“Stilleven met appelen en peren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd
Nature morte aux pommes et poires. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.
Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
Portrait de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '46.No longer availableDim. 100 x 78 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#303
Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.
Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.No longer availableDim. Ø:10-14cmH:7&10cmEstimate: € 50 / 60 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587
Een lot antiek tin, bestaande uit een diepe schaal, vier borden, een klepkan, een peperbus, een schenkkannetje, een vaasje, een trechter, een maatbeker en een mosterdpotje.
Un lot d'étain ancien, composé d'un bol profond, de quatre assiettes, d'un pichet à couvercle, d'une poivrière, d'un pichet, d'un vase, d'un entonnoir, d'un gobelet doseur et d'un pot à moutarde.No longer availableDim. Ø:21-32cmH:7-20cmEstimate: € 80 / 120 -
#164
“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#246
Een reeks van vier witgepatineerde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naldwerk.
Ensemble de quatre fauteuils convertibles de style Louis XV patinés en blanc, tapissés de broderies.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 120 / 160 -
#183
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.No longer availableDim. 13,5 à 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#522Alice Eckermans
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897. Verfschade onderaan.
Portrait de Jeune Femme. Huile sur toile. Signée et datée 1897. Peinture endommagée en bas.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#581Val Saint-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Signé.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Début. Gouache sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 450 / 500 -
#600
Een lot lederwaren, waaronder reistas, een reistas gemerkt van Mulberry, een draagtasje en een Oosterse riem.
Un lot de maroquinerie, dont un sac de voyage, un sac de voyage marqué Mulberry, un tote bag et une ceinture orientale.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 450 / 550