Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Gust Verelst
Period: 1901 - 1978

“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.
Dim. 72 x 57 cm
SKU: 1412210349.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verelst

  • #494
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.

    Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 & 36 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #509
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.

    Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.
    No longer available
    Dim. 39x 31 & 33 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.

    Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #552
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.

    Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.
    No longer available
    Dim. 64 x 64 & 45 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.
    No longer available
    Dim. 71 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Gust Verelst
    Period: 1901- 1978

    “Stilleven met appelen en peren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd

    Nature morte aux pommes et poires. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #529
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.

    Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #252
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #234
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.
    No longer available
    Dim. 75 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.

    Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.
    No longer available
    Dim. 79 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘46.

    Portrait de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '46.
    No longer available
    Dim. 100 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #297

    Een lot van vijf huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, waarbij twee van KLM. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq maisons en faïence de Delft bleu et blanc dont deux de chez KLM. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #385

    “Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.
    No longer available
    Dim. 19x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    J. Mommaerts

    “Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    “Entrée du port”. Huile sur panneau. Signé et daté '63.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168
    Delvaux, Bruxelles

    Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.

    Un sac bandoulière en cuir noir et toile de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #470

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een antieke schouwspiegel met twee vogeltjes in de kuif.

    Un miroir de cheminée antique avec deux oiseaux dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 130 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531
    Val St. Lambert

    Een grote diepe schaal van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal.

    Un grand bol profond de cristal doublé incolore et rouge taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #387

    Een urn van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.

    Une urne en poterie chinoise émaillée bleue.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #81

    Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.

    Deux bassins à raser en faïence multicolore, un Quimper et un Centre de la France. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #146

    Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.

    Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.
    No longer available
    Dim. Ø: 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More