Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Renée Prinz
Period: 1883 - 1973

“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.

Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.
Dim. 67 x 52 cm
SKU: 2306200242.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #242
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #11

    Een lot tijdschriften en verhalen: - 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60. - ‘Wham!’ weekblad. - Sitah het grote Opperhoofd’. - 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’. - 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’. - Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’. - Een album van ‘Robin’. - Een album van ‘Jim Lont’.

    Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #503

    Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.

    Deux grands vases design en céramique avec glaçure noire.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #727

    Een bolle aardewerken kruik met vier oren.

    Cruche sphérique en faïence à quatre anses.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #291

    Een lot geglazuurd aardewerk, bestaande uit diverse potten met en zonder deksel.

    Lot de faïence émaillée, composée de plusieurs pots avec et sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #39
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 66/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37

    Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.

    Lot de deux grands et cinq petits paniers en osier.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #732
    Roland vandenbussche

    “Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.

    Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #324

    Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.

    Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst

    Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.
    No longer available
    Dim. 151 x 79 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More