Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paul Joostens

“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.

”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.
Dim. 64 x 49 cm
SKU: 1112180162.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #162
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een beddenpan van rood koper.

    Une chaufferette en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #380

    Johannes Paulus II bezoek aan Afrika. Een vergulde medaille. In origineel doosje.

    Jean Paul II en visite en Afrique”. Une médaille dorée. Dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #303
    Val St-Lambert

    Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase vert. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #742

    “Zittend naakt.” Litho. Draagt handtekening binnen de plaat: Rassenfosse 1924.

    ”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.
    No longer available
    Dim. 24 x 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #472
    Will Soudijn

    “Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.

    ”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #344
    Frans Boeye

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 10 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658
    Bignon à Montsur

    Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #214
    Buuk

    “Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #57

    Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.

    Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.

    Une verseuse à chocolat en métal argenté. Marque sous la base: Israel Sigmund Greenberg & Co.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More