Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Omer Van Vosselen

“Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.
Dim. 80 x 60 cm
SKU: 2004210259.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #259
Estimate: € 350 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #304

    “Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.

    Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #162
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De Torero”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Achteraan toegeschreven. Klein letsel.

    De Torero . Huile sur toile. Non signée. Attribuée à l'arrière. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #155

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van 1,01 ct. FVVI. en twee kleine briljantjes aan de zijkant.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un FVVI solitaire de 1,01 ct. et de deux petits diamants sur le côté.
    No longer available
    Dim. 4,01 g
    Estimate: € 2600 / 2700
  • #674

    Een geelkoperen en een roodkoperen beddenpan.

    Un bassin en cuivre rouge et un en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. l: 95 & 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.

    Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #227
    Dubois, Bouffioulx

    Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès à glaçure multicolore, orné d'un décor gravé d'inspiration égyptienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #236

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #694

    Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.

    Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #403

    Twee ivoren netsukés in de vorm van theaterspelers met roterende hoofdjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme de joueurs de théâtre à tête rotative. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #191
    Chopard, Genève

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 87 x 87 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #640

    Een verguld houten beeld van een Quan Yin met duizend armen, als onderdeel van een Zushi-kastje. Japans werk.

    Une statue en bois doré d'un Guan Yin aux mille bras, faisant partie d'un cabinet Zushi. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More