Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Alfons Van Beurden

“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 67 x 75 cm
SKU: 1112180222.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #222
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #486

    Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.

    Un tapis Kashmir en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 214 x 136 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #723

    Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.

    Un vase en verre Murano, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #729

    “Composite.” Kleurenets. Genummerd 34/100. Draagt handtekening buiten de plaat: Miro.

    ”Composition. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 34/100. Porte une signature hors planche: Miro.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #492

    “Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.

    ”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #405

    Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.

    Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774

    Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    “’Laila Roukh’ - Meisjesbuste.” Brons, Parijs. Draagt signatuur E. Villanis. Op losse marmeren sokkel.

    ”Laila Roukh’ - Buste de jeune fille”. Bronze, Paris. Porte la signature E. Villanis. Sur socle en marbre détaché.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm + 7 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #713
    Nimy

    Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.

    Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More