Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met radijzen en appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Alex Lallemand

“Stilleven met radijzen en appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

Nature morte aux radis et pommes. Huile sur toile. Signée.
Dim. 45 x 50 cm
SKU: 2610210274.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #219

    “Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.

    Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #677

    “Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.

    Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #29
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #230

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Une bague en or rose 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 13,57 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #214
    J. H. Schaareman

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.

    Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.

    Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #79

    “Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’

    Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #690
    Goebel, Germany

    “Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.

    Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.

    Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #307

    Een lot van drie oude helmen, bestaande uit een tropenhelm, een tankhelm en een Belgische legerhelm.

    Un lot de trois casques anciens, composé d'un casque colonial, d'un casque de tank et d'un casque de l'armée belge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #326

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 175 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More