Similar lots by type
-
#318
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#480
“Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.
”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 160/200 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220/260 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#514
“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800/1200 -
#621
Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80/100 -
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#554
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#470
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#460
“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#512
“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250/300 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#542
“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400/440 -
#524
“Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.
”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 600/700 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#719Panamarenko
Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#370
Een halssnoer van Tibetaans koraal.
Un collier en corail du Tibet.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
Un tapis Kashmir en laine nouée main.No longer availableDim. 214 x 136 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#153Lladro
Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160/220 -
#354Polly (?)
Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#608
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#366
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20/25 -
#498
Een kolompendule, stijl Napoleon III. Met pendule.
Une petite pendule à colonnes, style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100/120