#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#362“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#135Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 200 / 300 -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#388Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 15.5 cmEstimate: € 40 / 60