Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Louis Clesse
Period: 1889-1961

“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

"Nature morte aux étourneaux en trompe-l'oeil". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 2405220152.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #252
    Engels

    “Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd

    "Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. Signée
    No longer available
    Dim. 30 cm x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.

    "Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #634

    “Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

    "Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #613
    Maria Innocentia Hummel

    “Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.

    « Férienfreude. Deux enfants dans une fenêtre ». Décoration murale en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 125.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #465

    Een Chinees houten vitrinekast met twee dubbele deuren en glazen leggers en met vier paneeldeuren en drie laden onderaan.

    Une vitrine chinoise en bois avec deux doubles portes et étagères en verre et avec quatre portes à panneaux et trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 192 x 165 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #699

    Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.

    Petite table d'appoint en chêne à abattants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #482

    “Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 800
  • #391

    Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.

    Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #52
    J. De Jonge

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    "Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.
    No longer available
    Dim. 45 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More