Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met terrine en paprika’s. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Remy Van Sluys
Period: 1907-1993

“Stilleven met terrine en paprika’s. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

“Nature morte aux poivrons et terrine”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.
Dim. 70 x 80 cm
SKU: 0602180279.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #279
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #554
    Alfred Jos Auguste Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #382
    Peder Brøndum Sørensen
    Period: 1931 - 2001

    “Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    “Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 15 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #814

    Een lot van vijf verschillende koralen.

    Un lot de cinq pièces de corail différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1043

    Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

    Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #450
    Mahal

    Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 263 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.

    Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. H. 49,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #264
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #867

    Een lot van vijf verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein. Enkelen onderaan gemerkt.

    Un lot comprenant cinq vases récents en porcelaine de Chine polychrome. Quelques-uns portent une marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1090

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met één lade en een kleine etagere.

    Meuble d’appoint en chêne de style Régence ouvrant à un tiroir et une petite étagère.
    No longer available
    Dim. 90 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304

    Een serie van vijf porseleinen borden met diverse bloemendecors. Vleugel versierd met vlechtwerk en getorste ribben. Onderaan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Meissen XIXde eeuw.

    Suite de cinq assiettes en porcelaine à décors divers de fleurs. Aile décorée de vannerie et de côtes torses. Marque aux épées croisées en bleu sous couverte. Meissen, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 14,53 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #991

    Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.

    Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More