Other lots in this auction
-
#466
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#410
Een 18 K geelgoud ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400/500 -
#500
Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#186
Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.
Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.No longer availableDim. 250x150x54cmEstimate: € 200/300 -
#82Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een paar roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,90 ct.Estimate: € 450/550 -
#30
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 180/250 -
#312
Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#630
Een 18 K geelgouden ring en een 18 K geelgouden pin van 25 jaar Agfa Gevaert.
Une bague en or jaune 18 carats et une broche en or jaune 18 carats de 25 ans Agfa Gevaert.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 220/260 -
#692Boch
Een aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.
Un service à poisson en faïence, composé de huit assiettes, une terrine et deux soucoupes. Marqué.No longer availableDim. H:18cm Ø:25cm L:35-53cmEstimate: € 40/60 -
#498
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#479
“Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
« Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150