Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180 / 200 -
#478Een geribde vaas van beige Muranoglas.
#282R. Raets“Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Fille. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#393Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Ka (requiem pour ma mère). Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 152,5 x 83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
#109“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459“Landschappen”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd. Enige slijtage.
Paysages. Une paire de gravures sur bois japonaises, teintées. Quelques usures.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603Een bronzen hand in V-teken.
#399Fred BervoetsEen processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.
Une procession. Lithographie. Signée, datée 1990 et numérotée 186/195 hors planche. Sur Steinbach.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#437Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
#460Goebel, Germany“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
#674Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableEstimate: € 35 / 45