Other lots in this auction
-
#234“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600 / 800 -
#43Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une émeraude ovale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#471Val Saint-LambertDriedelig toiletstel van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#767Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#776Een Perzische wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragden een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 1100 / 1200

