#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#537Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
#447Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
#786Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#408HummelEngel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
#670Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#663Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van roze marmer.
Une danseuse en habits des années ‘20 en bronze, la robe rabattable. Sur socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180