#365
Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.
#403Tharaud, Limoges, France
#211Capodimonte
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160/180 -
#414Rik Blomme
#668Goebel, Germany
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#556
Een staande klok in eikenhouten kast, de kap versierd met uitgestoken motieven en de wijzerplaat met de hand gedecoreerd.
Une horloge grand-père dans une gaine en chêne, le dessus orné de motifs sculptés et le cadran décoré à la main.No longer availableDim. H:225cmEstimate: € 80/120 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260/300 -
#445Goebel, Germany
“Die sieben Schwaben”. Een groepje met zeven personages van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 347.
"Die sieben Schwaben". Un groupe de sept personnages en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 347 en bas.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100/120 -
#624
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
#136
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200