Similar lots by type
-
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866
“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#579Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#672Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#802Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#174Delen
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200/220 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#471
Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
Deux coffrets en bois sculptés chinois.No longer availableDim. b: 30 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#182
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200/240 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met en gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 1600/1800 -
#599
Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320/400 -
#619Märklin
Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#78
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#254
“Spelende katten.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd, recent werk.
"Chats qui jouent". Huile sur panneau. Signature illisible, oeuvre récente.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#136
Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade.
Deux petites tables d'appoint en bois laqué noir ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/140 -
#567
Staande Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d'après les blancs de Chine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 90/110 -
#16
Een ronde salontafel van gefineerd hout. Op vier voluutpoten.
Une table d’appoint en placage. Sur quatre pieds volutes.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 30/40