Other lots by Vanaerschot
-
#162L. Vanaerschot“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#244L. Vanaerschot“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584Vanaerschot“Stilleven met bloemen in een Satsumavaas, druiven en wijn. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs dans un vase Satsuma, des raisins et du vin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 138 x 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#219L. Vanaerschot“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#92L. Vanaerschot“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#82L. Vanaerschot“Jachthaven op Linkeroever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marina sur la rive gauche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#67Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#608Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#330Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100 / 120 -
#51Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).
Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).No longer availableDim. h: 98 & 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#87Sindizell, Dresden“Dobbelend koppel met hondje”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Beschadiging aan het kantwerk achteraan.
Couple jouant aux dés et un chien . Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Dommages à la dentelle à l'arrière.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#397Fontés à CayluxEen comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#400Georg Jensen DenmarkEen ring met bijpassende armband, hanger en broche van 925 ‰ zilver. Gemerkt.
Une bague avec bracelet assorti, pendentif et broche en argent 925‰. Marquée.No longer availableDim. 96,22 gEstimate: € 50 / 80 -
#643Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,29 gEstimate: € 300 / 400 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120

