Other lots by Verstreken
Similar lots by type
-
#144“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#580Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#374Rita Konig“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#552“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600 / 800 -
#390Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562G. Vanvlasselaer“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#255“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384Edward Fierens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#15Veltkamp“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392Reinauts“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600 / 800 -
#120Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#251Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 65 -
#244Bernard De Bruyn“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.
« Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 35 / 40 -
#575Een vaas van rood Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#47Een aardewerken vaas en diepe schotel met celadonkleurig glazuur en de laatste met blauwgrijs decor.
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#544Bernard CharoyPeriod: °1931“La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Belle Parisienne au Touquet". Une lithographie. Signé et numéroté 12/20 à l'extérieur de la planche. essai d'artiste.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 100 / 140 -
#320Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 126 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een zilveren kaartdoosje. 800‰
Une boîte à cartes en argent. 800‰No longer availableDim. 9 cm x 5 cm 64 gEstimate: € 60 / 80 -
#411Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
Suite de quatre assiettes octogonales en porcelaine de Chine aux décors de jardins japonais. Vers 1800. Quelques cheveux et légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#600Titus Genève en F.L.Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#556NaïnEen oosters karpet, wol en zijde.
Un tapis oriental, laine et soie.No longer availableDim. 335 cm x 253 cmEstimate: € 600 / 800

